top of page

O  NAS

Autorski projekt „Edukacja poprzez sztukę” powstał 15 lat temu, mając na celu uwrażliwienie młodego widza na Sztuki Piękne.

W ramach tego projektu powstał interdyscyplinarny Teatr Tralalina, który realizuje spektakle muzyczno-teatralne dla dzieci i młodzieży w wieku od 3-12 lat.

 

 

Nasze spektakle posiadają żywą, literacką narrację, a ich warstwę muzyczną stanowią najbardziej znane utwory ze światowego repertuaru muzyki poważnej, kompozycje własne, oraz utwory z repertuaru dziecięcego wykonywane „na żywo”.

 

 

Podczas przedstawień łączymy słowo mówione, muzykę, taniec i śpiew, gdzie podczas interesującej akcji scenicznej w bogatej scenerii przewijają się postacie z różnych bajek i epok, które uczą i bawią dzieci.

 

 

Nasze spektakle są interaktywne, ponieważ ważne jest dla nas aby widz nie był tylko ich biernym odbiorcą, ale biorąc w nich czynny udział, przyczyniał się do ich współtworzenia.

 

 

Zrealizowałyśmy ponad 1500 spektakli występując w Centrach Kultury i Sztuki - Polskiej Filharmonii Bałtyckiej, Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie, Muzeum Sopotu, a także w szkołach, przedszkolach i  na imprezach plenerowych, ucząc i bawiąc około 15000 dzieci.

 

 

 

 

                                                                       Zapraszamy do współpracy

 

 

                                                                      

           Laura Haras                                               Halina Cichon - Haras

bottom of page